LENNU TINGIMUSED:

  • Milliseid riideid peaksin lennule kaasa võtma?

— Vali riided vastavalt õues valitsevatele ilmastikuoludele, kuuma suveilmaga sobivad ka lühikesed püksid ja T-särk, jahedama ilmaga kanna kergeid dressipükse ja jopet. Kandke kindlasti tosse, matkasaapaid või muid mugavaid spordijalatseid. Soovitav on kanda päikeseprille, et kaitsta silmi lennu ajal tuule ja putukate eest.

  • Kas lennu ajaks tuleb eemaldada ehted ja kuuldeaparaadid?

— Te ei pea eemaldama oma ehted kui nad korrektselt kinnitatud/lukustatud ning ei saa vabalt lennu ajal lahti minna. Kuuldeaparaat tuleks enne lendu eemaldada, kõrgusel õhurõhu tase muutub ning kuuldeaparaadi või kuulmisorganite kahjustamise vältimiseks on parem jätta see maapinnale.

  • Kuidas teavitada instruktorit, et lennu ajal hakkas teil halb või ebamugav?

Kui tunnete ennast halvasti on kõige parem sellest koheselt instruktorile
öelda. Kui rääkimine on terviseseisundi tõttu raskendatud tuleb välja sirutada ükskõik millise käe küljele ja vehkida sellega allapoole. Siiski on vajalik arvestada, et kohene laskumine tiibvarjuga on võimatu ning on vaja veeta mõnda aega enne maapinnale laskumist õhus. Kui teil tekib autodes, bussides või veesõidukites liikumisel iiveldus, soovitame enne lennu algust võtta tablett iivelduse vastu.

  • Kui start on määratud kell 10.00, mis kell ma peaksin kohal olema?

Kohale peab tulema 5-10 minutit enne lennu algust, kuna registreerimisaeg on orienteeruv, siis võib juhtuda, et kohale jõudes tuleb veidi oodata, soovitame kaasa võtta vee, matkatoolid või tekid ja päikesekreemi.

  • Kas lennu ajal tehtud videod ja fotod on tasuta ja kuidas neid saab endale ?

Jah, kõik videod ja fotod on lennu hinna sees. Lennu ajal tehtud videod laadime üles oma YouTube kanalile, kust on võimalik need alla laadida. Fotod laeme ülesse Facebooki lehele. Videod ja fotod laaditakse üles 7 päeva jooksul pärast lennu toimumist. Soovi korral saame fotod saata messengerite kaudu või meilile.

  • Kui ma ei saanud kokkulepitud ajal lennule tulla (haigus, perekondlikud põhjused vms), kas ma saan leppida kokku uue lennuaja?

Loomulikult saab tulla lendama järgmine kord. Palume teavitada meid telefoni või SMS-i teel sellest, et teil ei ole võimalust lennule tulla, et saaksime kodulehel broneeringu tühistada.

  • Kus toimuvad lennud?

Lennud toimuvad Kunda ja Kiviõli piirkonnas, lennukoht valitakse sõltuvalt tuule suunast.

Reisija saab aru et tandemlend tiibvarjuga on ekstreemspordiala ja kätkeb endas riski elule ja tervisele. Reisija täielikult seda tunnistab ja kohustub järgima kõiki piloodi poolt antud juhiseid ja vastutab nende rikkumise korral.

Lennule ei lubata alkoholi- või narkojoobes isikuid!

Lennud võidakse tühistada isegi pärast saabumist ilmastikutingimuste, sõjaväe lennupiirangute või muude meist mitteolenevate põhjuste tõttu.

Teie kontaktandmeid kasutatakse ainult vajaduse korral teiega ühenduse võtmiseks ja neid ei edastata kolmandatele isikutele.

KINKEKAART

Сверху
et